Menu 

Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz 25.01.1994 tarihinde şehrimizin tanıtımı ve istihdam sağlamak için bakkallar ve Şimpaş A.Ş. olarak kurulmuş olup 1995 tarihine kadar ekmek üretiminde faliyet göstermiştir. Eylül 1996 tarihinden itibaren İnşaat,Mühendislik,Planlama,alanlarında çalışmalar yapmak üzere ünvan değişikliği yapılarak faaliyete geçirilmiştir.KütahyaKervansarayı olarak bilinen Çiniciler Çarşısı ve Bereket Toplu İşyeri Yapı Kooperatiflerinin belirli safhaya kadar tüm işlemleri şirketimiz tarafından yapılmış,daha sonra kooperatif yönetimlerine devredilmiştir.Şirketimiz faaliyetlerini aralıksız sürdürerek yeni alanlarda aktif olmak için ticari ünvanına Turizm ,El Sanatları,Gıda Tarım Hayvancılık sektörlerini de eklemiştir.

Ayrıca çalışma amaç ve konularını da Gümüş ,Çini,Halı, Dokuması borlu sır ,sayacılık ,seracılıkifidancılık,turşu ve konservecilik,doğal taş,ahşap işlemeciliği ,restorasyon,peyzaj işleri gibi el sanatları dallarını da eklemiştir.Bu sayede tarihi yerleri restorasyon işleri şirketimiz tarafından yapılmaya başlamıştır.

Misyonumuz

(Var oluş Amacımız,Görevimiz) Şirketimizin misyonu;şehrimizin kalkınması,gelişmesi ve tanıtılmasında katkıda bulunmak,şehrimiz için faydalı ve kalıcı eserleri halkımıza sunarak belediyemize yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

(Geleceğe Bakışımız)Şirketimizinvizyonu; buamaçta (misyonumuz doğrultusunda)üzerine düşen görevleri yerine getirmektir.

©2013 Belde A.Ş. | Tüm hakları saklıdır | Design by Bukkasoft